Choď na obsah Choď na menu
 


19. 7. 2012

 V LESOCH PRI POVAŽSKEJ BYSTRICI ÚDAJNE STRAŠÍ

 

imgp5859u.jpg

 

TIP OD VÁS. Po zverejnení výzvy na našej facebookovskej stránke, v ktorej hľadáme tajuplné miesta na Slovensku, sme od vás dostali prvé tipy na články. Obyvatelia Považskej Bystrice už roky poznajú príbeh o strašidelných udalostiach v opustenom dome, ktorý sa nachádza v opustenej osade známej ako Pechov Laz.

Ďaleko v lesoch pri Považskej Bystrici sa nachádza opustená osada známa pod názvom Pechov Laz. Tu sa nachádza staré obydlie, v ktorom sa majú diať tajuplné veci. Celý život v tomto dome prežil starý pán, ktorý sa podľa miestnych nevie so svojím domovom rozlúčiť ani po svojej smrti.

Mnohí okoloidúci hríbari či turisti, tu zažili zvláštne udalosti, o ktorých sa im neľahko rozpráva. Niektorí dokonca mali vidieť ducha. Iní odvážlivci sa rozhodli v starom domčeku prespať a počas noci bolo z povaly počuť tajomné zvuky a kroky. Jeden návštevník tu bol počas horúceho letného dňa a aj napriek horúčave ho triasla zima. Malo by ísť o prejavy ducha dedka, ktorý tu prežil celý svoj život a ani po smrti zrejme nechce svoj domov opustiť.

Viete o prípade niečo viac? Poznáte nejaké tajuplné a záhadné miesto vo svojom okolí? Dajte nám vedieť na verteneverte@hotmail.sk alebo na našu facebookovskú stránku.

FOTO: Marián Hajduch

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Recommendations: how to promote your verteneverte.estranky.sk

LatonyaCoiva, 27. 3. 2018 3:04

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can bypass any antibot protection.
Captcha Bypass Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8400 other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"

som šokovani

jackob , 27. 6. 2016 13:57

Vibral som si ten dom na prenajom a pristahovsal som sa tam.Prvich par tiždnov som citi pritomnost aj ineho ale napokon tam nokido nebol.Po druchom tiždni som začal vidiet rozmazanu postavu človeka bol som šokovani nechapal som to.Začal som sa vipitovat kto tam šil pred tim a dozvedel som sa že udajne otec zavraždil matku aj dvoch sinov ale tela sa nenašli.Po troch mesiacoch som virešil pripad tela sa našli zakopane a otec bol zamurovane .

Re: som šokovani

Ander, 13. 2. 2018 22:33

A učiteľku slovenčiny si tam dakde nevidel?

sranda

Jožo Trafený, 7. 3. 2016 15:00

Bol som tam a poviem vám že srandy je tam dosť !!!! Ja som tam videl starú hnusnú ženu (ochechuľu) bola nachlastaná. A na povaly bola televízor ale nešiel tak som ho rozmlátil palicou. Vyšiel som z chatrče a tú ženu som začal naháňať z tou palicou.

áááááááááááááááááááááá juhúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Ivana Sprosta, 19. 1. 2016 15:26

bola som tam a pred vchodom tam bol bezdomovec a žobral odo mňa flaša borovički a k tom aj peňaze a kedˇ som vošla do vnútra tak tam ležal medvedˇa špáral si v zuboch a asi zožral prasa . A zobrala som palicu a bachala som ho po hlave. A ušla som nechodte tam ak chcete žiť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

super zábava

Igor bocian, 13. 10. 2015 18:19

bol som tam a zobudil som toho zomba naháňal ma po celej záhrade pridal sa k nemu vlk a medved skoro ma zožraly ale tam bola babizňa a zobral som jej metlu a bachal som ich po hlave a ušiel som !!!!!!! ak chcete chdte tam a ak chcete žiť tak tam nechodťe !!!!!!!!!!!!!


Re: super zábava

Jožo, 18. 1. 2016 12:22

Nechápem načo ste tam dali takú medzeru????


juhúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Denis Cibuľa, 20. 10. 2015 14:25

Bol som tam a pred vchodových dverách a žobral odo mňa peniaze. Tak som išiel za to chatrčisko a boli tam diviak , vlk, medvedˇ a líška .Tak som išiel do chatrče a zobral som vysavač a povysával som ich aj toho bezdomovca umyl som ich ked boli čistý tak som ich bachal po hlave až mali hrčú ako melon a ušli špinavci jedni a potom som si dal upečeného diviaka preto asi utiekly !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hamba im c c c!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nechodte tam.

Marta Alexandra Felícia Melániová, 20. 10. 2015 14:11

Jedneho slnecneho dna som sa vybrala na turu aj s frajerom.zacalo strasne prsat dokonca zacala aj vychrica.viete telka nam skratovala tak sme si nemohli pozret pocasie,no a tak sme aj dopadli.frajer uvidel jakusi chatrc tak sme sa tam isli.pred dverami spali spity bezdaci.radsej sme sa schovali pod tu striesku s druhej strany a tam sme si zapalili cigu a naliali si borovicku.bezdaci zrazu isli okolo asi uz isli prec a kricali na nas ze tam nemame chodit vraj je to tam hrozne. no odvaha nas nepustila tak sme tam isli.zacala vychrica a na tu chatrc spadol strom,zrazu sa z hora ozvalo ha ha ha.zlakli sme sa.zrazu pred nami zabehol divy kon. a spadla cela strecha a my sme richlo usli.......nechodte tam

pomoooooooooooooooooooooc

Peter Párkovič, 12. 10. 2015 15:10

nechote tam zomrela tam moja kamoška a zabil ju sám zombí a ked ju zabíjal tak som sa na to díval a žral popcorn ten zombík ta gabe zobute ho bude sranda chote tam jak je vám život milí pakujte tam hnet lebo vám dám po hube!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

áááááááááááááááááááááá pomoc

Laco pechlovič, 12. 10. 2015 14:52

bol som tam z kamošom a vydel som tam tú Júliu ktorá je tam a videl som tam aj duch, lorda Voldemorta, starú obesenú babku a ježibabu a z oči jej išli blesky a jeho muža a z rúk mu išli blesky !!!!!!!!!!!!!!!!! a 100 000 anakond fakt dávajte pozor ak chcete biť živí !!!!!!!!

ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

Maria Terezia, 29. 9. 2015 15:42

Ked som bola malá tak som videla kun fu pandu , mimoňov a splesniveného bezdomovca. A moje deti sú ježibabi.

je to púravda !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Martin Štvorský Olomovsý , 29. 9. 2015 15:41

ja som tam tiež bol !!! a bol tam staštný bordel samé alkoholové flaše .... prišiel som na poval a spali tam bezdomovci a jeden bol obesený vybehol som von a tam boli samé stromy !!! zapáli som si cigaretu a tý bezdáci vybehli za mnou a my ju zobrali !!!! zobrali my aj zapalovač a všetky cigarety a hlavne moje peniaze mal som pri sebe 500euro a ešte my zobrali aj oblečenie išiel som od tial iba v slipkách !!!! koniec!

blud

hlupost, 30. 7. 2015 10:04

Je to somarina,kamos ma odtial kluce a chodia tam s celou partiou grikovat a prespavat...takze uplny bullshit...

je to pravdaaa

peter pavol slanský, 16. 6. 2015 16:04

Ja som tam bol tiež je to tam hrôzostrašné!
Na povali boli naozaj vlk a medveď ale vypchatý! Nikto si s tejto stránky nevimýšla . Tá Júlia je vážne tam zavraždená !!! Nechodte tam !

To je klamstvo tam nestrašia take hentake onake prišeri ale ešte 20krát horšie

Julia -Sylvia-Erika-Borovičková-Wattswwollová, 16. 6. 2015 14:53

Raz som tam prišla s mojimi dvoma otčimmi ktorí mali autsajdera . Vošli sme do tej starej chatrče a zrazu ich štiri morčatá začali pišťať /asi zacítili mrkvu/.
Uvideli sme tustú kung Fu pandu ktorá nás chcel sežrať. Potom sme jej zdrhli na poschodie . Hore sme uvideli ježibabu s bleskami v očiach ktorá nás až dole
naháňala. Dole sa k nej pripojila aj tustá kung Fu panda a naháňali nás až na záhradu. Potom sa k ním pripojil Lord Wolldemord ktorí so mňa vysal dušu. Zomrela som. Potom ma zežral medveď . Moji dvaja otčinovia ma nezechránili lebo zabudli. :(

pomooooc

františek robrovský, 15. 6. 2015 12:58

ja som tam tiež bol a behali tam sami potkany a chceli ma zožrať. boli otrasný a bezubý. V tom som si zmyslel že si ich odfotím a ako som fotil všetci odišli a ostala prázdna pivničisko. potom som počul behačky na povale prišiel som na poval a tam niake školáčky behali na štokloch !!!!! chodťe tam je tam zábava

Re: pomooooc

josef cumlikator , 15. 6. 2015 13:06

je to pravda niake jebnuté školáčki tam behajú na štekloch a ja som im pičoval a hneď odišli im to jebe !!!

supr

fernardína pomstlichtivá, 15. 6. 2015 13:05

prišla som do tej chatrče a uvidela som cez zimu hady a 4 metrového hada vretenicu ktorá ma chcela zežrať a potom som išla hore kde bol vlk a medved ktory ma nahanali a zežrali potom ma princ oživil a žili sme stastne

nieje to nezmysel

anonym, 15. 2. 2015 12:02

Raz sme tam boli s kamaratkou a jak sme boli vnutry tak sme poculi kroky na povali ...
Zacali sme sa bat a jak sme isli do pivnice tak sme si zapli svetlo na mobile a jak sme svietili na miestnost tak tam prebehol nejakycierny tien ... A v tom moj pes zacal vonku zavijat ... Bezali sme odtial a fakt vam neradin tam ist